Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KANDİL SİMİDİ İKRAMI

KANDİL SİMİDİ İKRAMI
19.02.2021 / 13:20


Edirne Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Kandil Simidi ikramına, Regaib Kandili’nde de devam edildi. Edirne Belediyesi başta Saraçlar Caddesi olmak üzere camilerde ve kentin çeşitli noktalarında 15 bin adet kandil simidi dağıttı.Edirne Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Kandil Simidi ikramı, Regaib Kandili’nde de devam etti.

 

Edirne Belediyesi tarafından 24 mahalle;  Selimiye Cami, Eski Cami bahçeleri; Çilingirler Caddesi ve Saraçlar Caddesi olmak üzere, şehrin farklı bölgelerinde, Regaip Kandili nedeni ile vatandaşlara, toplam 15 bin adet Kandil simidi ikramı yapıldı.

 

Saraçlar Caddesi’nde, Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu vatandaşların kandillerini kutlayarak, kandil simidi ikram ettiler.

 

Tanrıkulu, “Tüm Edirnelilerin ve İslam Alemi’nin kandilini en içten dileklerimizle kutluyoruz. Başkanımız Recep Gürkan’ın talimatıyla Saraçlar Caddesi olmak üzere kentimizin çeşitli noktalarına 15 bin adet kandil simidi dağıttık. Bu özel ve mübarek günde tüm dünyaya barış, sağlık ve huzur diliyoruz” dedi.


Etiketler:
Bu haber toplam 512 defa okundu

YAZARLAR