Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
KAPAKLI KARAAĞAÇ MAHALLESİNDE YOLLAR ASFALTLANIYOR
Asfalt Serim Çalışmaları Devam Ediyor
TEKİRDAĞ’DA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI TÖRENLERİ
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YÜKSELİŞ SÜRÜCÜ KURSU HİZMETE GİRDİ

YÜKSELİŞ SÜRÜCÜ KURSU HİZMETE GİRDİ
YÜKSELİŞ SÜRÜCÜ KURSU HİZMETE GİRDİ
20.08.2013 / 14:18


Tekirdağ'ın Büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla sektörel yatırımlarda gözle görülür bir artış yaşanmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığının kontrollüğünde özel sürücü kurslarına bir yenisi daha eklendi. Mehmet Yılmaz - Şenol Baş ortaklığıyla hizmete açılan Yükseliş sürücü kursu "Eğitimin yükselişteki yeni yüzü" sloganıyla Tekirdağ'daki sürücü adaylarına hizmet verecek. Hükümet Caddesi üzerinde açılışı yapılan özel yükseliş sürücü kursu şimdilik 9 kişilik bir uzman kadrosuyla sektördeki yerini aldı. Yükseliş sürücü kursu ortaklarından Mehmet Yılmaz gazetemize verdiği demeçte yedi yıllık bir tecrübe birikimi ile kaliteli hizmet, iyi sürücüler yetiştirmeyi hedeflediklerini belirtti. Yükseliş sürücü kursu ilk etapta 4 otomobil, bir motosiklet ve bir otobüs ile sürücü adaylarına eğitim verecek.


Etiketler:
Bu haber toplam 1259 defa okundu

MURATLI'LI ÜNLÜ ANTRENÖRÜN ACI GÜNÜ
Muratlı’nın tanınmış antrenörlerinden,halen veteranlar takımında futbol oynayan,Muratlı Hizmet gazetesi spor muhabirlerinden Eyüp Özdemir’in kayınpederi Beyzat Sınar,aniden sandalyeden düşerek hastaneye kaldırıldı.Hastanede sol tarafından kısmi fel geçirdiği ve beyin damarlarının tıkandığı tespit edilen Beyzat Sınar,bir haftalık hayat mücadelesini kaybetti.

YAZARLAR

Zabıta teşkilatı 189. Kuruluş yıldönümünü kutladı
Zabıta Teşkilatı’nın 189. Kuruluş yılı etkinlikleri Tekirdağ Valiliği Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk töreni ile başlarken Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat törene katılarak zabıtaların yanında oldu.