Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
NKÜ’de Çanakkale ve 57. Alay Konulu Konferans Düzenlendi
Projeye Hürriyet ve 100. Yıl ile Devam
2015 YILININ RÖPORTAJI- (4) TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALBAYRAK; “KÖPRÜBAŞI PAZAR YERİ GÜNDOĞDU MAHALLESİNE TAŞINACAK”
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YÜKSELİŞ SÜRÜCÜ KURSU HİZMETE GİRDİ

YÜKSELİŞ SÜRÜCÜ KURSU HİZMETE GİRDİ
YÜKSELİŞ SÜRÜCÜ KURSU HİZMETE GİRDİ
20.08.2013 / 14:18


Tekirdağ'ın Büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla sektörel yatırımlarda gözle görülür bir artış yaşanmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığının kontrollüğünde özel sürücü kurslarına bir yenisi daha eklendi. Mehmet Yılmaz - Şenol Baş ortaklığıyla hizmete açılan Yükseliş sürücü kursu "Eğitimin yükselişteki yeni yüzü" sloganıyla Tekirdağ'daki sürücü adaylarına hizmet verecek. Hükümet Caddesi üzerinde açılışı yapılan özel yükseliş sürücü kursu şimdilik 9 kişilik bir uzman kadrosuyla sektördeki yerini aldı. Yükseliş sürücü kursu ortaklarından Mehmet Yılmaz gazetemize verdiği demeçte yedi yıllık bir tecrübe birikimi ile kaliteli hizmet, iyi sürücüler yetiştirmeyi hedeflediklerini belirtti. Yükseliş sürücü kursu ilk etapta 4 otomobil, bir motosiklet ve bir otobüs ile sürücü adaylarına eğitim verecek.


Etiketler:
Bu haber toplam 1113 defa okundu

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE ŞOK İSTİFA
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin ikinci adamı olarak bilinen, Genel Sekreter Murat Şefik Yazan’ın istifası kentin gündemine bomba gibi oturdu. Kulaktan kulağa yayılan bu istifa, vatandaşlar arasında ‘Büyükşehir’de kırılmalar mı yaşanıyor’ sorusunun yaygınlaşmasına neden oldu.

YAZARLAR

NKÜ Kayıt Dışı Ekonominin Azaltılması Konferansı Düzenlendi
NKÜ Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Gençlik Merkezi işbirliğinde “Kayıt Dışı Ekonominin Azaltılması” konulu bir konferans düzenlendi.