Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
KAPAKLI KARAAĞAÇ MAHALLESİNDE YOLLAR ASFALTLANIYOR
Asfalt Serim Çalışmaları Devam Ediyor
TEKİRDAĞ’DA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI TÖRENLERİ
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TREDAŞ: ABONELİK BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEYİ UNUTMAYIN

TREDAŞ: ABONELİK BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEYİ UNUTMAYIN
TREDAŞ: ABONELİK BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEYİ UNUTMAYIN
27.08.2013 / 14:50


Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), yasal zorunluluklar sebebiyle Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’daki tüm abonelerin, abonelik bilgilerini güncellemesi konusunda uyarılarda bulundu.422 Sayılı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği, 5490 sayılı Nüfus Hizmetleri Kanununun 68. Maddesi ve Elektrik Piyasası Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği’nin 14. Maddesi gereğince Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’daki tüm abonelerinin, abonelik bilgilerini güncellenmesi gerekiyor.Vatandaşların, mevcut aboneliğine ait bilgilerin eski, eksik veya hatalı olması sebebiyle, bahsedilen mevzuat gereği cezai yaptırım ile karşılaşmamaları yönünde uyarılarda bulunan yetkililer, bilgi güncelleme işlemlerinin 31 Ekim 2013 tarihine kadar yapılması gerektiğini vurguladı.Abonelik bilgilerinin güncellemek için aşağıdaki yöntemlerin izleniyor:1) İnternet üzerinden bize ulaşın:www.tredas.com.tr veya www.trepas.com.tr adreslerinden "bilgi güncelleme" menüsünü kullanarak bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.2) Posta ile bize ulaşın:Adresinize gönderilen mektubumuzun 3. ve 4. Sayfalarında yer alan formu doldurup aşağıdaki belgeler ile birlikte bize gönderebilirsiniz. Posta adresimiz "Hürriyet Mahallesi Tepebaşı Sokak No:10 Tekirdağ"3) Size en yakın İşletmelerimize uğrayın:Adresinize gelen veya size en yakın işletmelerimizden temin edebileceğiniz bilgi güncelleme formunu doldurup aşağıdaki belgeler ile birlikte işletmelerimize bırakabilirsiniz.Bilgi Güncelleme için Gerekli Belgeler• Abonenin TC Kimlik Numaralı nüfus cüzdanı fotokopisi• Abonenin Kira Kontratı fotokopisi (Kiracı iseniz)• Abonenin Vergi Levhası fotokopisi (Ticari işletme ise)• Abonenin son elektrik faturası fotokopisiAyrıca elektrik aboneliğiniz kendi adınıza olmayıp önceki kiracı veya mülk sahibi adına kayıtlı ise size en yakın işletmemize başvurarak kendi adınıza abonelik yaptırmanız gerekmektedir. Kendi adınıza abonelik yaptırmadan elektrik kullandığınızın tespiti halinde, usulsüz elektrik kullanımı nedeniyle elektriğiniz kesilerek hakkınızda cezai işlem uygulanacaktır.


Etiketler:
Bu haber toplam 647 defa okundu

MURATLI'LI ÜNLÜ ANTRENÖRÜN ACI GÜNÜ
Muratlı’nın tanınmış antrenörlerinden,halen veteranlar takımında futbol oynayan,Muratlı Hizmet gazetesi spor muhabirlerinden Eyüp Özdemir’in kayınpederi Beyzat Sınar,aniden sandalyeden düşerek hastaneye kaldırıldı.Hastanede sol tarafından kısmi fel geçirdiği ve beyin damarlarının tıkandığı tespit edilen Beyzat Sınar,bir haftalık hayat mücadelesini kaybetti.

YAZARLAR

Zabıta teşkilatı 189. Kuruluş yıldönümünü kutladı
Zabıta Teşkilatı’nın 189. Kuruluş yılı etkinlikleri Tekirdağ Valiliği Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk töreni ile başlarken Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat törene katılarak zabıtaların yanında oldu.