Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞLAMIŞKEN BİTİRELİM

BAŞLAMIŞKEN BİTİRELİM
04.03.2020 / 11:27
İdlib’de yaşayanların tepelerine varil bombası ile defalarca ateşkes kararına rağmen ara vermeden devam eden Esad ve Rus jetleri adeta Türkiye ile alay edercesine bugün ateşkes yarın bombardımana devam ederler.
Askerlerimize ilk saldırı bardağı taşıran son damla olmuştur. Milli güvenlik toplantısında alınan kararla İdlib’deki birliklerimiz zalim Esad’a karşı yapılan harekatta şehitlerimizin intikamı misliyle alınmıştır.
Artık Rus lideri Putin’e güvenmek doğru olmaz. Tekrar bir ateşkes kararı alınır bir iki gün sonra tekrar saldırıya geçerler. Başlamışken bitirelim. Bütün dünya devletleri bizi iyi tanırlar. Koredeki Türk askerlerinin başarısı dünya devletlerini şaşkına çevirmiştir.
Şimdi Rus lideri Putin’e soruyorum geçmiş tarihleri kurcala bakalım Türkiye ile kaç defa savaştınız. Kaç kere savaşı kazandınız. Bana göre hiç. Sadece Erzurum’da yirminci tabyayı kuşatan Ruslar Erzurum halkının ayaklanması askerlerimizle sırt sırta verip Rusları perişan bir şekilde Erzurum’dan kovmuşlardır. Ruslar bütün güçlerini balkanlara sevk edip plevneden çıkmayan Gazi Osman Paşa’yı zor durumda bırakmışlar.
Ey Putin Baltacı Mehmet Paşa’nın Moskova yakınlarına kadar gelmesi deli petroyu iyice delirtmiştir. Deli Petro Baltacı Mehmet Paşayı durdurmak için Katerina isimli kadını Paşanın çadırına göndermiş olup Mehmet Paşa’yı durdurmaya çalışması kısmen başarılı olmuştur. Bunları unutma Putin.
Rusya hiçbir zaman Türkiye ile savaşmayı göze alamaz. Bu nedenle diyorum ki başlamışken bitirelim. Türkiye’nin sabrı taşmıştır. Yeni bir ateşkesle bizi aldatmaya çalışacaklar.

Dosta güven düşmanlar korksun
Şanlıdır tarihin ey şanlı asker
İslam dünyasının tek umudusun
Şanlıdır tarihin ey şanlı asker

Dize getirmiştin yedi düveli
Fırat kalkanıyla hedefin belli
Afrin’de kırıldı terörün beli
Şanlıdır tarihin ey şanlı asker
Münbiç ile İdlib hedefimizdir
Baş komutan bizim rehberimizdir
Selim der Mehmetçik gururumuzdur
Şanlıdır tarihin ey şanlı asker

Bütün şehitlerimize rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı ve sabır dilerim. Vatanın selameti her şeyin üstündedir. İdlib bize sınır. Teröristlerin oradan Hatay’a geçip defalarca bombalı saldırı düzenleyip birçok vatandaşımızı şehit etmişlerdir. Bizim ne işimiz var orada diyen siyasetçileri kınıyorum. Bu işleri bilmiyorsunuz ya da art niyetlisiniz diyorum.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR