Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GELECEK VE DEVA

GELECEK VE DEVA
11.03.2020 / 11:14
Gelecek 13 Aralık 2019 tarihinde Ahmet DAVUTOĞLU tarafından kurulmuş bir siyasi partidir. Geleceğin anlamı DAVUTOĞLU iktidar olacak feto ve fetocuları Türkiye’ye gelecek. Çok beklersiniz.
Ali BABACAN’ın kuracağı partinin ismi kısa yazılışı DEVA’dır. Bunun da açıklaması BABACAN iktidar olacak fetocuların dertlerine deva olacak. Sen de çok beklersin Ali BABACAN.
Hiç birinizi kimse tanımızken sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ikinizi de bakan yaptı. Hatta DAVUTOĞLU’nu başbakan bile yaptı. Sizlerin AK PARTİ’den ayrılmanız boşuna değilmiş.
Şimdi soruyorum sizin amacınız ne? İktidar olmaksa bu bir hayalden başka bir şey değildir. Bu millet kimin ne olduğunu , kimin kimden yana olduğunu iyi biliyor.
Ey DAVUTOĞLU ne sen fetocuları Türkiye’ye getirebilirsin ne de Ali BABACAN fetocuların dertlerine deva olabilir. Boşuna çırpınıp durmayın. Bülent ARINÇ bir televizyon programında olağanüstü hal için ‘faciadır’ demişti. Asıl facia sizlersiniz. 15 Temmuz darbe girişiminde 251 insanımızın şehit edilmesi 2000’den fazla insanımızın yaralanıp bunlardan bazılarının çalışamaz durumda olması facia değil mi?
Tekrar söylüyorum sizleri hiç kimse tanımıyorken Ak Parti’nin sayesinde tanındınız. Sizin tek gayeniz var. Bir elin nesi var iki elin sesi var düşüncesiyle iki parti kurup Ak Parti’yi oy kaybına uğratıp iktidardan uzaklaştırmak. Sizin yaptıklarınıza namertlik derler. Varın yaptıklarınızla baş başa kalın. Bu millet ne yapacağını iyi bilir. Sizin yaptığınız kötülükler size kalsın. Biriniz geleceksiz biriniz devasız kalın.

Bir hışminen DAVUTOĞLU peh peh peh peh
Parti kurup çıktı yola hey hey hey
Getirecekmiş fetoyu ağan kim paşan kim kim kim
DAVUTOĞLU BABACAN bey bir beyin oğlu zor beyin oğlu

BABACAN kurdu Deva’yı peh peh peh peh
Hepsi alacak havayı hey hey hey
Unutun Pensilvanya’yı ağan kim paşan kim kim kim
DAVUTOĞLU BABACAN bey bir beyin oğlu zor beyin oğlu

İkiniz yoldaş oldunuz peh peh peh peh
Hemi de kardaş oldunuz hey hey hey
Doğruyken yanlış oldunuz ağan kim paşan kim kim kim
DAVUTOĞLU BABACAN bey bir beyin oğlu zor beyin oğlu
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR