Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİNDİR

KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİNDİR
21.03.2020 / 09:05
Ey şanlı Türkiye Büyük Millet Meclisi,
Evet Türkiye Büyük Millet Meclisi kimlere kucak açtın, kimleri bağrına bastın, kimleri yüksek maaşla doyurdun, kimleri yüksek mevkilere çıkardın. Şu an bağrına bastığın, yüksek maaşla doyurduğun, sözünü sohbetini bilmeyen, nezaketten yoksun ve sana yakışmayan milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’nın Twitter’dan yapmış olduğu sözler aynen şöyledir:
“Reisicumhur’umuz ileriye dönük azalma eğiliminde olan nüfus meselesiyle ilgili olarak iştirak ettiği her nikahta 3 çocuk meselesini hatırlatıyor, teşvik ediyordu. Şer gibi gözüken Korona istirahati bu manada berekete, hayra vesile olacaktır.”
Ben ilkokul mezunuyum. Hamallık da yaptım, çobanlık da yaptım. Mesleğim olan marangozlukla emekli oldum. Yayınlanmış iki kitabım, yayına hazır dört kitabım var. Şu an Tekirdağ’da hizmet veren Demokrat gazetesinde köşe yazarlığı yapıyorum.
Ey Türk milletinin varlığıyla şereflenen Millet Meclisi, Tekirdağlı olan meclis başkanımız, Tekirdağ milletvekilleri ve Millet Meclisindeki bütün vekiller sizleri saygılarımla selamlıyorum. Kusura bakmayın, bu sözleri Twitter’dan beyan eden iki ayaklı yaratıkla ilgili birkaç satır yazmadan geçemeyeceğim.
Be adam, şu an bütün bakanlarımız diken üstünde. Korona virüsü hakkında yapmış oldukları çalışmaları dünya ülkelerinin takdirini almıştır. Milletin nasıl bir endişe ve korku içinde olduğunu bilmiyorsun herhalde. Milletle dalga geçer gibi sözler sarf ediyorsun. Sarf ettiğin bu sözler senin kişiliğini ve karakterini gösteriyor.
Sarf ettiğin sözler mart ayına denk geldiğinden dolayı sokaklarda bangır bangır bağıran mart kedilerinden etkilendin zannediyorum. Sen şehvi duygularını mart kedilerinden örnek almış gibisin.
Ey vekil efendi üzüldüğüm taraf Ak Parti milletvekili olduğundur. Ben İstanbul Gaziosmanpaşa Ak Parti ilçe teşkilatında yıllardır üyeyim. Bir Ak Partili olarak senden utanıyorum. Sen Millet Meclisine yakışmıyorsun.
Ey vekil Ahmet Hamdi Çamlı, sarf ettiğin sözler sayın cumhurbaşkanımızı da üzmüştür.

Ehli kamil olan işitsin bilsin
Her makam ehlinin yadigarıdır
Söylenen söz söyleyenin aynası
İlimi irfanın ahu zarıdır

Ne yapacağını bilir bu millet
Virüs dedikleri korkunç bir illet
Bir ehli kamile yakışmaz zillet
Bu meclisimizin yüz karasıdır

Sen kendine yakışanı yazmışsın
Terbiyenin kuralını bozmuşsun
Meyli mecaziye meftun olmuşsun
Selim der ki bu kaçın kurasıdır
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR