Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VİRÜS MİRÜS

VİRÜS MİRÜS
25.03.2020 / 10:59
İnsan haklarını tanımayan ve acıma hissinin zerresi bulunmayan, ben süper ülkeyim diyen zavallılar, nükleer silahlarla küçük ve pasif ülkeleri korkutan ve bir bahane ile işgal eden, her türlü zalimliklerini gösteren zalimler.
Amerika’nın Irak, Afganistan ve Suriye’de yaptıkları herkesçe biliniyor. Fransa’nın Cezayir’e yaptıklarını kimse unutmadı. İtalya’nın geçmişte Libya’yı işgal etmesi binlerce insanın canına acımadan kıydılar. Libya’nın din adamı ve savaş kahramanı Ömer Muhtar’ı idam etmeleri unutulmadı.
Sovyetler Birliği’nin Orta Asya’daki bütün Türk cumhuriyetlerini işgal etmesi, parçalandıktan sonra şu anki Rusya’nın Suriye’de sivillerin tepelerine atmış olduğu bombalar, enkaz altından çıkarılan küçücük yavrulara terörist demesi…
Çin’in Doğu Türkistan’da yaşayan Müslüman Türklere yapmış olduğu zalimane işkenceler devam ediyor.
Amerika’nın küçük yavrusu İsrail’e verdiği destekle Filistin halkına hayat hakkı bile neredeyse tanımayan Yahudiler ve korkularından İsrail’i destekleyen utanmaz bazı Arap ülkeleri…
Kuzey Kore’nin palyaçoya benzeyen lideri yapmış olduğu füzelerle Amerika’yı şöyle tehdit ediyor: “Seni yok edecek düğme benim masamın üstüne.” Aynı şeyi Amerika da söylüyor.
Ey insanlıktan nasibini almayan zalimler. İnsanları öldürmek için nükleer silah yapmayın, sanayisi zayıf olan ülkelere gidin iş sahaları açın, insanlara iş verin. Sizler zalimlik yapmaya devam ederseniz ilahi tokatla karşı karşıya kalırsınız.
Allahın da sizi yok edecek ufacık bir kıvılcım dünyaya göndermesi sizleri zavallı bir duruma düşürmüştür. Evren şahikasını ve insanların yaşayan mekanı olan dünyayı yaratan Allah düğmeye tam bastığı zaman dünya dediğimiz gezegen bir anda yok olacaktır ve buna da kıyamet derler.
Korona denen virüsün karşısında nasıl aciz duruma düştüğünüz belli. Zalimin zulmü varsa mazlumun Allah’ı var.

Çaresiz duruma düşen ülkeler
Bu virüsten bir ders almanız gerek
Artık zalim huyunuzdan vazgeçin
Rahmet kapısını çalmanız gerek

Güçlüler güçsüze merhamet etsin
Mezalim furyası sizi terk etsin
Korkunç suratınız tebessüm etsin
Masum insanlara gülmeniz gerek

Selimin feryadı bundan yanadır
Bu sözlerim zalim olanlaradır
Mazluma mezalim olanlaradır
Artık doğru yolu bulmanız gerek
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR