Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ABD

ABD
14.04.2020 / 10:55
ABD, Afganistan ve Irak’ta yapmış olduğu işgaller ile yıllardır Afganistan’da zor durumda kalmış ve rezil olmuştur. Bu rezalet zannediyorum uzun süre devam edecektir.
ABD’nin desteklemiş olduğu, tıpkı FETÖ’nün yaptıklarını yapan Kesnizani örgütü (Kürtçede “kimse bilmesin” anlamına gelmekte) Irak’ta çok başarılı olmuştur. Saddam’ın son derece güvenini kazanmış, Irak ordusunun önemli yerlerini ele geçirmişlerdir. Sinsice pusuda bekleyen ahtapotun Irak’a saldırmasını beklerler ve saldırıdan sonra Kesnizani örgütü, hiçbir direniş göstermeden ellerindeki silahlarıyla beraber ABD’ye teslim olurlar.
Bu işgallerin nedeni Büyük İsrail İmparatorluğu’nu kurmak ve buna engel olabilecek ülkeleri etkisiz hale getirmektir. Orta Doğu’da bunu engelleyecek ülkeler Türkiye ve İran’dır. Türkiye’yi parçalayıp iç savaş çıkardıktan sonra doğu ve güney doğuyu ele geçirip İran’ı da aynı duruma getirdikten sonra önlerinde hiçbir engel kalmayacaktır.
Bu duruma hiçbir tepki göstermeyen Birleşik Arap Emirlikleri ve adeta Amerika’ya uşak olan Arabistan, Filistin’deki Yahudi zulmüne karşı hiçbir tepki göstermedikleri gibi sanki İsrail’in yaptıkları hoşlarına gidiyormuş gibi görünüyorlar. Bu korkunç duruma Mısır da dahil. Allah göstermesin, eğer ki Büyük İsrail İmparatorluğu kurulursa bir tane Müslüman ayakta bırakmazlar. Hepsini çoluk çocuk demeden öldürürler. Şu an bile İsrail’in yaptığı katliamlara karşın Avrupa ülkeleri İsrail’den yana olduklarını söylüyorlar. Ey İslam alemi, bu durumu hafif görmeyin, sonucu korkunç olan bu duruma sebep olmayın.
Devlet başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve sayın Devlet Bahçeli’nin üstün gayretleri ile desteği olmasaydı çoktan Türkiye’yi parçalayıp iç savaş çıkarmışlardı.
Tekrar gençlerimize sesleniyorum, lütfen Suriye’yi göz önüne alın. Aynı duruma düşmemek için ülkenize sahip çıkın.

Genç evladım ülken sana ne diyor
Sakın beni yalnız bırakma oğul
Madem geleceğim senin elindedir
Sakın beni yalnız bırakma oğul

Sakın boş ver bir şey olmaz demeyin
Olup bitenleri hafif görmeyin
Düşmanlarınıza fırsat vermeyin
Sakın beni yalnız bırakma oğul

İçten bizi yormak isteyenler var
Dıştan bizi vurmak isteyen var
Gizli saklı değil her şey aşikar
Sakın beni yalnız bırakma oğul

Selim usta feryat eder durursun
Bu gidişle bilmem nereye varırsın
Hiç durmadan gençliğe yalvarırsın
Ülkenizi yalnız bırakma oğul
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR