Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TUZAK

TUZAK
17.04.2020 / 11:07
Türkiye’de iş birliği yaparak Recep Tayyip Erdoğan’ı siyasi yönden etkisiz hale getirmek isteyen bazı siyasi partiler, gazeteciler ve televizyon kanalları çırpınıp duruyorlar. Hal böyle iken Türkiye’deki bu vahim durumu bildikleri halde parti kurmaya çalışan, Tayyip Erdoğan’ın kardeşim dediği, önceden cumhurbaşkanlığı yapmış olan Abdullah Gül, başbakanlık yapmış olan Ahmet Davutoğlu ve bakanlık yapmış olan Ali Babacan Ak Parti bünyesinde görev yapan etkili kişilerdir.
Bir tarafta Türkiye’nin selameti için sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren sayın Devlet Bahçeli ve Büyük Birlik Partisi lideri Mustafa Testici; diğer tarafta parti kurmaya çalışan, Türkiye’nin dağılacağını umursamayan kişiler…
Yıllar önce Abdüllatif Şener de Ak Parti’den ayrılarak parti kurmuştu. Sonuç olarak hiç sayılabilecek kadar oy aldı. Parti kurup başarılı olamayınca gidip Cumhuriyet Halk Partisi’nde milletvekili oldu. Sizlerin de sonu aynı onun gibi olacak. Sizlerin Türkiye’yi çabalamak isteyenlerle hiçbir farkınız yoktur.
Necdet Sezer’in cumhurbaşkanlığı görevinin bitiminin ardından yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimi için Erdoğan ne demişti? “Kırk yıllık siyasi ve manevi kardeşim Abdullah Gül’ü aday gösteriyorum.” Abdullah Gül’ün aday olmasını istemeyenler bu güne kadar sayın Erdoğan’a her türlü hakareti yaptılar. Tayyip Erdoğan sizi üstün gayretleriyle cumhurbaşkanı yapmıştır. Onun size kardeşim dediği yılları hatırlıyor musunuz? Size yapılan cömertliğe karşı sizin ne yapmanız gerekiyor? Cömertliğe karşı mertlik mi yoksa Türkiye’nin parçalanması isteyenlerin yaptığı gibi parti kurarak Ak Parti’yi bölmek ve zor duruma düşürmek mi? Böyle bir şeye sebep olmak hem ihanet hem namertliktir.
Sayın Abdullah Gül ve arkadaşlarına bizim Kars ve Ardahanlı aşıkların güzel sözleriyle seslenmek istiyorum. “Geçmem namert köprüsünden koy sel götürsün beni.” “Mertin güllesi namerdin gülünden güzeldir.” “Namerdin verdiği gülü koklamam merdin ocağının külü şirindir.”
Ey Türk gençliği, iyi düşünün, olup bitenleri iyi değerlendirin. Kimin neler yaptığını tahmin edin çünkü gelecekte sizi vatan için kutsal görevler bekliyor.

Türk milleti hep sizlere sevgi ile bakıyordu
Size yapılan mertliği mert iseniz unutmayın
Ser divanım hepinize güler gözle bakıyordu
Size kardeşim diyeni mert iseniz unutmayın

Güzelliği insan yapar kıymetini insan bilir
Yapan Allah için yapar değerini insan bilir
Ne yaparsan yap namerde o ancak tersini bilir
Size kardeşim diyeni mert iseniz unutmayın

Vatan için serden geçen ser divanımız var bizim
Bayrak için arkasından yürüyenimiz var bizim
Selim der ki namert için bir çift sözümüz var bizim
Size kardeşim diyeni mert iseniz unutmayın
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR