Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VATANIM

VATANIM
21.04.2020 / 10:57
Ey geçmişi tarihlere sığmayan aziz bir ecdadın torunları! Dünya malı için zevk ve eğlenmenize bir şey diyeceğimiz yoktur ancak bir de çevrenizde olup bitenlere bakınız. Amerika Büyük İsrail İmparatorluğu’nu kurmak istiyor ve önünde iki engel var: Türkiye ve İran. Türkiye’ye saldırmayı göze alamadığı için Türkiye’yi terör örgütleri ile yıpratmaya çalışıyor. İnşallah başaramaz.
İran’ı uzun süredir korkutmaya çalışıyor ancak İran ile savaşmayı göze alamaz. İran ile savaşa girmesi durumunda Orta Doğu’daki gücünü kaybeder. Amerika tabii ki Afganistan’daki duruma düşmek istemez. Ne yapacak? Uzaktan laklak edip duracak.
Mısır’da Sisi’nin yaptığı darbeyi destekleyen Araplar Türkiye ve İran’ın da aynı duruma düşmesini istiyor ancak sonucun ne olacağını düşünmüyorlar. Yahudiler Büyük İsrail İmparatorluğu’nu kurmayı başarırlarsa 1400 yıllık intikam duygularını gerçekleştirecekler. Bu şu demektir: Bedir, Hendek ve diğer savaşlarda kayba uğrayan kafirlerin intikamını acımadan Müslümanlardan alacaklar. Şu an Gazze’de yaptıkları bunun bir göstergesidir. Türkiye’nin güçlü olması Müslümanların yararınadır. Türkiye’de yaşayıp da Türkiye’nin parçalanmasını isteyenlerin İsrail’den bir farkları yoktur.
Vatanını, bayrağını seven, vatanı için canlarını feda eden ve canı pahasına da olsa ülkesini koruyan asil Türk milleti var oldukça Türk ve İslam düşmanlarının güçleri asla ve asla yetmez. Bölgede İran’ın da güçlü olması her bakımdan gerekli olduğu gibi Müslümanlar için de son derece faydalıdır. Rahmetli Muhammed Mursi de bunların farkında idi. Bunların üzerinde titizlikle duruyordu ancak Amerika ve İsrail yanlıları buna engel oldular ve o mübarek insanı şehit ettiler. Allah rahmet eylesin. Bir şehit gider, bin şehit gelir.

Kıyamete kadar var olacaksın
Senin için can verenler oldukça
Seni sevenlere yar olacaksın
Senin için kan verenler oldukça

Sen vatansın bizler sana vatandaş
Senin için feda bacı ve kardaş
Senin yollarında yolcular yoldaş
Şöhretine şan verenler oldukça

Selim der ki seni durmaz överim
Seni ben canı gönülden severim
Sen ben için ben de sen için varım
Senin için dik duranlar oldukça
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR