Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MİLLETİN ADAMI

MİLLETİN ADAMI
12.05.2020 / 11:14
Cumhuriyet tarihinden bugüne kadar siyasi partilerin yaptıkları ve mesafeleri.
Rahmetlik Menderes kendisinden önceki zulüm ve sefaletin üzerine bir sünger çekerek kirli sayfalarını kapatmıştı ve onun döneminde Türk milleti sefaletten kurtulmuş, huzura kavuşmuştu. Bu gidişin uzun mesafe alacağını anlayan vatan hayırsızları darbe yapıp o güzel insanı ve iki arkadaşını idam edip hayattan kopardılar. İdam edildikten sonra Menderes ruhu milli siyasetçiler için bir rahmet bulutu olmuştur. Asılmadan önce hainlere şöyle seslenmişti: “Siz benim dirimden korkmadınız ama benim ölümden ebediyen korkacaksınız”
Menderes’ten sonra rahmetlik Demirel iktidar oldu. Demirel boğaz köprüsünü, Keban barajını ve irili ufaklı pek çok şeyi yaptı. Ona da darbeciler fırsat vermediler.
1983’te rahmetlik Özal iktidar oldu. Özal Fatih Sultan Mehmet köprüsünü, birçok baraj ve bölünmüş yol yaptı. Ona da fırsat ve hayat hakkı tanımadılar.
Milli siyasetçilerimizi darbelerle kimilerine hayat hakkı tanımayan kimilerine çalışma hakkı tanımayan darbecilerin hakkından gelen güçlü bir lider Recep Tayyip Erdoğan. Dik duran, darbecilere ve vatan hainlerine parmak sallayan ve ülkesi için, milleti için siyasetçilerin hayal bile edemedikleri işler yaptı.
Denizin altından yapılan yollar, bölünmüş yollar ve tüneller, yapılan üniversiteler, sağlıkta dünya ülkelerini şaşırtan asil ve güçlü liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan senin yaptıklarından faydalanıp nankörlük yapan ellerinden gelse seni bir kaşık suda boğacaklar.
Gelelim asıl konuya. İç düşmanlar ve dış düşmanlar, yabancı ülkelere kaçan ve malikanelere sahip olan hain düşmanlar ayrıca Ak Partinin sayesinde siyasetin zirvesine çıktılar. Kimisi cumhurbaşkanı oldu, kimisi başbakan oldu, kimileri bakan oldular ve bu kişiler sayın devlet başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sayesinde bu mevkilere sahip oldular. Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ı hiç kimse tanımazken Ak Parti’nin sayesinde tanındınız.
Şimdi soruyorum Davutoğlu ve Babacan’a sizler Ak Partinin yapmış olduğu işleri yetersiz ve beğenmediğiniz için mi parti kuruyorsunuz yoksa fetonun özlemine dayanamadığınız için mi parti kurdunuz? Partinizin isminden belli ki gelecek. Umudunuz kursağınızda kalacak. Biz de istiyoruz gelsin ve şehit ettiği 251 insanımızın hesabını versin.
Zannediyorum sizler başka türlü düşünüyorsunuz. Biz iktidar olacağız, fetoyu getireceğiz. Hoppala yahu sizin kafanız bu kadar mı çalışıyor? Amerika fetoyu koliler dolusu belgelerle Türkiye’ye vermedi size mi verecek. Feto Amerika’nın sır küpüdür.
Türkiyeyi parçalamak için kurulan terör örgütlerinin bazıları fetonun isteği ile kurulmuştur. Şu anda parti kurmakla aynı görevi sizler de yapıyorsunuz. Bu asil millet sizlere fırsat vermez. Allah size hiç fırsat vermesin. İhtirasınız sizi yoldan çıkarmış.

İhtirastır gözünüzü kör eden
Millet sizden hesabını soracak
Merte karşı namert olmak mı gerek
Millet sizden hesabını soracak

Vatana hizmet mi sizden çok uzak
Fetoya yakınsın millete uzak
Seni avlayacak kurduğun tuzak
Bu tuzak da sizden hesap soracak

Selim usta yazar doğru olanı
Arkadan ihanet yüze güleni
Unuttunuz size mertlik edeni
Mert oğlu mert sizden hesap soracak
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR