Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SODOM HAYRANLARI

SODOM HAYRANLARI
09.06.2020 / 11:14
Sodom Hz. Lut peygamberin yaşadığı şehir. Bu şehirde Hz. Musa’dan önce yaşayan Lut ve kavmi. Bu kavim sapkın onların yaptığını şu an elimdeki kalem yazmaya utanıyor.
Değerli diyanet işleri başkanımız bir konuşmasında eşcinseller son derece korkunç ve insanlık alemine yakışmaz demiştir. Sayın diyanet işleri başkanımız kürsüde bu ve benzeri insanlığa yakışmayan bazı konuları anlatmış anlatmak da onun görevidir.
Bu sözlerden dolayı bazıları tarafından saldırıya uğramış. Saldıranlar kimler? Hıristiyanlar mı? Hayır. Yahudiler mi? Hayır. Teröristler mi? Hayır. Peki kimler saldırmış? Diyanet işleri başkanımıza Ankara barosu saldırmış. Bunlar ne iş yapıyorlar? Avukattırlar. Tahsilleri nedir? Hukuk. Yuh olsun sizin tahsilinize, insanlığınıza ve ahlakınıza.
Lut kavmi Musa peygamberden önce yani binlerce yıl önce Sodom şehrinde yaşamışlar. Hz. Lut onlara peygamber olarak gönderilmiş. Lut peygamber onların yanlış yolda olduklarını, size yaptıklarınız yakışmıyor dese de kimse dinlemiyor. Sonuç tepelerine kızgın taşlar yağacak diyen melekler Lut peygambere sana itaat edenlerle beraber arkanıza bakmadan Sodomdan ayrılın demiş. Lut peygamber yanındakilerle beraber Sodomdan ayrılmış ve o kavim helak olmuştur.
Değerli diyanet işleri başkanımız bu konunun yani eşcinselliğin kötülüklerini kürsüde anlatmış. Bu nedenle sayın diyanet işleri başkanımıza saldıranlara soruyorum. Yeryüzündeki yaşayan erkek hayvanlara sorsanız böyle bir şey yapar mısınız o hayvanların söyleyeceği söz hayır bize yakışmaz fıtratımızda böyle bir şey yoktur derler. Fakat insanım diyen bazıları kendilerine yakıştırırlar.
Böyle bir işi kültürsüz, tahsilsiz, medeniyetsiz hiçbir hayvan yapmıyorsa bu çirkin ve korkunç şey için diyanet işleri başkanımıza saldıranlar tahsilli de olsanız hukukçu da olsanız siyasetçi de olsanız eşcinselliği yapmayan hayvanlardan ne kadar aşağı ve aşağılıksınız. Neymiş diyanet işleri başkanımızın bu konunun insanlık alemine yakışmaz demesinden rahatsız olanlar eğer sizler eşcinselliği kendinize yakıştırıyorsanız yazık o adliye koridorlarına ve adaleti temsil eden mahkeme salonlarındaki temiz havayı tenefüs ediyorsunuz.
Bu saldırı İslam dinine yapılmıştır. Bu saldırı Türk töresine yapılmıştır.
Çeşitli hastalıklar sizin gibilerin yüzünden çıkıyor. Yaklaşık 30-35 yıl önce AIDS diye bir hastalıktan dolayı birçok insan öldü. Sebebi de sizin savunduğunuz bu pislik olaydır.

Hayvanların yapmadığı bu işi
Yapanların seviyesi bellidir
Doğruluk dürüstlük karakter işi
Karakter insanın doğru yoludur

Mektebi irfandan geçmişler sözde
Emsaliniz yoktur ovada düzde
Ne eşekte vardır ne de domuzda
Eşcinsellik ahlaksızın yoludur

Bir baroya bağlısınız ne yazık
Sözde ehli irfansınız ne yazık
İnsanlıktan mahrum mayanız bozuk
Selim der ki bu yol şeytan yoludur
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR