Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FETÖ

FETÖ
04.08.2020 / 11:08
FETÖ yaklaşık elli yıldır Türkiye’de sinsi faaliyetlerini sürdürüp ülkenin her türlü nimetlerinden faydalanıyor. Üstelik son derece İslami görünümü ve vaaz kasetleriyle dikkatleri üzerine çekip binlerin, hatta milyonların kalbine girmeyi başarıyor. Bununla kalmayıp birçok hilebazlıkla da kendisini evliya konumuna getiriyor.
Birinci düzenbazlık: İl imamları ilçelerde ve beldelerde açmış oldukları bürolarda Zaman gazetesinin dağıtımını yapacak ve halkla ilişkilerini üstlenecek kişilere halkla sohbet esnasında söyleyecekleri şeyleri tembihliyorlardı. Görevlendirilen kişilerin demeleri gereken şey şuydu: Peygamber efendimizin mezarının bakıcısı olan kadın her sabah hoca efendiyi peygamber efendimizin mezarı başında dua ederken görüyormuş.
Tahmin edersiniz ki bu, aslı olmayan sözlerden ibarettir.
İkinci düzenbazlık: İçinde Fethullah Gülen’in de bulunduğu kalabalık, sohbet toplantısında polislerin baskına geldiklerini söylerler. Fethullah Gülen, orada bulunanlara “Hiç korkmayın! Polisler içeriye girince sizi görüp bağırabilir, bazı hakaretlerde bulunabilirler ancak beni göremezler. Sonunda çeker giderler.” der.
Bunun bir senaryo olduğu apaçıktır. Senaryoyu düzenleyen Fethullah Gülen, oynayan da onun polisleridir. Bu oyun sonucu insanlar Fethullah Gülen’in görünmeyen bir evliya olduğunu zannederler.
Üçüncü düzenbazlık: Onlara ait binaların altıncı katları Fethullah Gülen için yapılmıştır. Bazı binaların çatı katına teleskop yerleştirilmiştir. Gidip gelenleri takip ettikten sonra herhangi bir sohbet esnasında teleskopla takip ettiği kişilere o saatte nereye gittiğini, nereden geldiğini sorar. Bu düzenbazlıklardan haberi olan beyin takımları hariç diğer kişiler sorulan sorularla hayrete düşer, şaşırıp kalırlar. Ne derler? Hoca efendi kerametini yine gösterdi.
Dördüncü düzenbazlık: Açmış oldukları okul ve dershanelerdeki görevli öğretmenler ve diğer elemanların hepsi pırlanta gibiydiler. Namazlı niyazlı ve hareketli oldukça kusursuz olan bu kişiler halka güven veren şahsiyetlerdi. Bu güzel insanları sahte evliyalık oyunlarıyla kendisine güvenir, hatta tapar duruma getirmiştir.
Şimdi ben soruyorum bu güzel dediğim insanlara. Adeta taparcasına bağlandığınız Fethullah Gülen birçok kez televizyonlarda “Haçlılardan korkmayın. Onlar sizin hanımlarınıza, kızlarınıza ve mabetlerinize dokunmazlar.” demiştir. İslam ve İslam’a bağlı Türk dünyası en büyük zararı haçlılardan görmüştür. Hiçbir din adamı bu kelimeleri kullanmaz.
Yine televizyonlarda “Biz bu kitaptan ne zaman kurtulacağız? Kıyamete kadar bu kitabın peşinden mi gideceğiz?” demiştir. Evet, bahsettiği kitap Kuranı Kerim’dir. Bazı Avrupalı yöneticiler “Biz Müslümanların elinden Kuran’ı almadıkça onların hakkından gelemeyiz.” demişlerdir. Bunlara rağmen hala Fethullah Gülen’e güveniyorsanız sizlere yazıklar olsun diyorum.
Kuran Allah’ın kitabı, İslam hidayete varan yolumuzdur. Bu yolu kapatmaya kimsenin gücü yetmez.

GÜCÜNÜZ MÜ VAR

Kuran bu dünyanın beynidir gafil
Onu yok edecek gücünüz mü var
O Allah’ın kelamıdır be sefil
Onu yok edecek gücünüz mü var

Cahillik dönemi onunla bitti
Kölelik dönemi onunla bitti
Zulmeden zalimler onunla bitti
Onu yok edecek gücünüz mü var

Kuranı Kerim’dir şanımız bizim
Nuru İslamiyet dinimiz bizim
Onunla kutsaldır yolumuz bizim
Onu kaldıracak gücünüz mü var

Selim der ki bu yol nurlu bir yoldur
Hem nurludur hem de huzurlu yoldur
Kem gözle bakanın gözleri kördür
Yolu kapatacak gücünüz mü var
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR