Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FETÖ

FETÖ
05.08.2020 / 11:06
Fethullah Gülen okullarında ve dershanelerinde okuttuğu öğrencilerine sorularda yaptığı düzenbazlıklarla sınavları kazandırmış, otuz-otuz beş yıllık süre içerisinde peygamber ocağı dediğimiz ordumuza kendi elemanlarını yerleştirmiştir. Ayrıca hukuk makamlarını kendi öğrencileri ile doldurmuştur. Aynı düzenbazlıklarla emniyet güçlerinin büyük kısmını kendi adamlarıyla işgal etmiştir diyebilirim. Genel olarak devletin her kademesine sızmışlardır.
Fethullah Gülen etrafındaki beyin takımları ile yapmış olduğu toplantılarda “Sırtımızı dünyanın en güçlü ülkesine yaslamamız lazım.” demiştir. Bir din adamı neden böyle bir yola başvursun? Nedeni belli: Uzun yıllara dayanan faaliyetleri, ordumuza yerleştirdikleri askerleri, hukuk makamlarındaki hakim ve savcıları ve emniyet güçlerimizin içine yerleştirdiği polisleri ile darbe yapıp Türkiye’yi ele geçirmek için dünyanın en güçlü ülkesine ihtiyaç duymuştur.
Fethullah Gülen’in bu yollara başlamadan önce Amerika’dan, yani ahtapottan, istedikleri şudur: Doğuda ve Güneydoğuda etkili bir terör örgütünün kurulması. Yıllarca art niyetli yetkililer Kürtçe konuşmak, Kürtçe şarkı söylemek yasak dediler. Doğu ve Güneydoğu halkını küstürmek, gençlerin dağa çıkmasını kolaylaştırmak ve Türkiye ekonomisini zor durumda bırakmak için terör örgütünü istemiştir.
Fethullah Gülen darbe yapma girişiminden önce savcı ve hakimlerini denek ister. Tabii kendisi Amerika’dan olayları takip ediyordur. Savcıları uydurma bir sebeple generalleri hakimler sevk edip hakimler de anında tutuklama kararı verirler. Bu olaylar Fethullah Gülen’in hoşuna gider. Savcılarının ve hakimlerinin istediklerini yapabileceğinden emin olduktan sonra Mit Müsteşarı Hakan Fidan’ın tutuklanmasını, daha sonra da dönemin cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tutuklanmasını ister. Bunlardan sonuç alamayınca darbe yapmaya karar verir.
Beklediği gün gelir, darbe yapın diye emir verir. Darbenin gerçekleşmesini dört gözle bekleyen yurt içindeki darbeci hainlere karşı vatansever vatandaşlarımız canları pahasına sokaklara çıkıp hainleri üstün gayretleri ile etkisiz hale getirmişlerdir. Söylemesi ayıp olmasın ben o gece henüz cumhurbaşkanımız sokaklara çıkın demeden silahımla sokağa çıkmıştım.

AHTAPOT

Ahtapotun bir kolunu
Kırdı benim vatandaşım
Darbecinin hesabını
Gördü benim vatandaşım

Tanka karşı topa karşı
Sıkılan silaha karşı
Atılan bombaya karşı
Göğüs gerdi vatandaşım

Camilerde sela sesi
Okuyanın gür sedası
Değişti darbe havası
Hürdü benim vatandaşım

Generalini erini
Teslim aldık her birini
Darbecinin defterini
Dürdü benim vatandaşım
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR