Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇÖŞ BİDEN

ÇÖŞ BİDEN
18.08.2020 / 11:19
Kimdir bu çöş Biden? Amerikalı Türk düşmanı ve Amerika’da başkan adayı. Bu çöş Biden Türkiye’de muhalefeti destekleyip Erdoğan’ı devireceğiz küstahlığında bulunmuştur.
Ecevit ve İsmail Cem Amerika’ya gittiklerinde zırvalayan bu çöş Biden, Ecevit’e siz bize muhtaçsınız Kıbrıs olayını bitirin size para yardımı yapalım demiş bir küstahtır.
Ey Türk milleti Amerika teröristlere binlerce tır silah yardımı etmedi mi etti. Bu silahlar mahzenlerde bekletiliyor ve fırsat bekleniyor. O fırsat ellerine geçtiği an o silahlar bize sıkılacak.
Ey Türk milleti Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur. Amerika Afganistan’ı Irak’ı Suriye’yi nasıl parçaladı. Yıllardır Türkiye’yi aynı hale getirmek istiyorlar.
Sayın cumhurbaşkanımız sınırlarımızda otuz kilometre derinliğinde güvenli bölge haline getirip askerlerimizi oraya yerleştirdi. Amerika Türkiye’de yapılan darbeler ve yapılmak istenen her darbenin mimarıdır. Türk milleti duyarlı ve vefakar olduğu için muvaffak olamadılar. Türkiye’de yapılan her darbeden sonra Amerikalı yetkililer bizim çocuklar yine bu işi becerdiler demedi mi?
Ey vatandaşlar Amerika’da başkan adayı çöş Biden denen alçak Türkiye’deki muhalefeti destekleyip Erdoğan’ı devireceğiz demiştir. Birleşik Arap ülkeleri İsrail ile anlaşıyorlar Mısır Yunanistan ile anlaşıyor. Bu Türk düşmanlarının ne yapmak istedikleri belli. Türkiye’deki siyasi muhalefetler sizler de bunlarla işbirliği mi yapacaksınız?
Sayın Devlet Bahçeli bu tehditleri sezdiği için koşulsuz Ak Parti iktidarının yanında yer aldı. Ey değerli insan Allah senden razı olsun. Sizin yaptığınız vatanın selameti içindir.
Bazı şuursuzlar Türkiye’nin ne derece tehlikede olduğunu bile bile bir şarlatanın emriyle Ak Partinin oylarını düşürmek için partiler kurdular. Bazı dış ve iç düşmanlarımızın hoşuna gidiyor.
Dış düşmanlarımız neden Erdoğan’ı devirmek istiyorlar? Nedeni Türkiye her türlü silahını yapar duruma geldi hatta silah satmaya başladı. Bu durum Türkiye’nin dış ve iç düşmanlarımızın hoşuna gitmez.
Türkiye artık güçlü bir ülke haline geldiği için hoşlarına gitmez.
Türkiye dış yardımlara ihtiyacı olmadığı için hoşlarına gitmez. Çöş oğlu çöş Biden’ın hoşuna gitmediği için Erdoğan’ı devirmek istiyor.
Ey Türk milleti Türkiyemiz tehlikenin eşiğinde olduğu için ülkemize sahip çıkalım. Lütfen dedelerimizin Kurtuluş Savaşında, Çanakkale’de ve Türkiyenin her tarafında canları pahasına ülkemizi yedi düvelden nasıl kurtardıklarını unutmayın.

Türk milleti uyanık ol hazır ol
Zaman birlik zamanıdır hemşerim
Çöş Biden’ın sözlerini unutma
Zaman birlik zamanıdır hemşerim

Ülkene sahip ol bırakma ya da
Sonra düşmeyelim ahu feryada
Türkiyemiz ermiş iken murada
Zaman birlik zamanıdır hemşerim

Selim usta feryat etti yıllarca
Vatan için şehit verdik binlerce
Düşmanlar pusuda bekler haince
Zaman birlik zamanıdır hemşerim
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR