Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ABD’Lİ ASKERİN MÜSLÜMAN OLUŞU

ABD’Lİ ASKERİN MÜSLÜMAN OLUŞU
08.09.2020 / 10:52
ABD’Lİ eski bir asker ric.hard nefret ettiği müslümanları ve camileri bombalamayı düşünürken gezdiği şehirlerde camileri ve Müslümanları gördükçe öfkesi daha da artıyormuş.
Bu ayni şahsın evveliyatı ric.kard piyade bünyesinde orta doğu ve somalide güney amerikada Filipinlerde görev yapmıştır. Ülkesine geldikten sonra Müslümanlardan nefret ettğini her yerde anlatırmış.
İlerleyen günlerden bir cami bombalamayı içindeki insanları öldürmeyi düşünürken yakınlardaki muncie islam merkezine saldırmayı düşünüyormuş.
Ric kardın küçük kızı okuldan eve geldikten sonra kendisine derki sınıfımıza bir Müslüman kızın geldiğini ve kiyafetindeni babasına anlatır.
Bunu merak eden kızın babası islam merkezine gidip onlarla tanışmak isterler. Müslümanlar kendilerini çok iyi karşılarlar. Ve bir KUR.ANİ kerimden ayetler okurlar bu ziyaret sekiz hafta sürer.
Sekiz haftanın sonunda bu insan Müslüman olur. Bu hidayate eren insan bir çok saatını ve bir çok gününü camilerde geçirir. Müslüman olduktan sonra bir çok insanın Müslüman olmasına vesile olur.
Rickard Müslüman olmadan önce camileri ve müsümanları bombalamayı düşündüğü günleri aklına getirince islamiyeti kabulünden sonra büyük bir felaketten kurtulduğuna şükreder. Vecamilereve müslümanlara karşi saygıdan kusur etmez. Bu bir gayri müslimin Müslüman olduktan sonra ki hikayesi.
Yillarca kendi ülkesi Türkiye’nin her türlü nimetinden faydalanıp ülkenin her türlü silahlarıyla darbe yapmak istediler ve 251 insanımızı şehit ettiler 2000.den fazla insanımızı yaraladılar. Bu durumda bunlara ne demek lazım bunlar müslümanmi gayri müslimmi demek lazım.
Darbecilerden bir alçak albay darbe gecesi sela okuyan imam için onun dilini kesin bana getirin demiş.
Ayrıca izmir narli derede yine darbe gecesi sela okuyan cami imamına şiddet uygulayıp caminin camlarını kırmışlardı. Bu saldırıyı yapanlar kadın ve erkeklerden ibaret.
Peki bunlar müslümanmı yoksa gayri müslümmi onuda okuyucularım söylesin.

İslam merkezine katliam için
Bir gayrimüslimin korkunç planı
Müslüman olunca pişmanım dedi
Mekanı camiler elde kuranı

Sözde Müslümanım diyenler bak
Ordunun mensubu askerlere bak
Türkiyeye karşı ihanete bak
Kime teslim eylemişiz vatanı

Gerçek Müslümanın bellidir hali
Sahte Müslümanın çürük temeli
Artık hainlerin kırıldı beli
Selim der ki bozuk bunların kanı
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR