Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

11 EYLÜL 2001

11 EYLÜL 2001
15.09.2020 / 10:56
Hangi mantık bunu kabullenir?
Afganistan dağlarındaki mağaralarda yaşayan bir örgüt iki yolcu uçağını kaçırsın Amerika’nın ikiz kulelerini vursun. Benim mantığım kabul etmiyor bunu.
Bu iş büyük bir ustalıkla tasarlanmış. İkiz kulelerde ölen 3000’den fazla Amerikalının ve binlerce yaralı bu olayları yapanların umrunda değil.
Asıl konu ahmak Amerika’nın gücünü kullanmaktır ve bu işi yaptıranın Amerika halen başını okşuyor, sırtını sıvazlıyor. Sen merak etme ben seni her zaman koruyacağım. Ahmakça.
Bu olaydan sonra Amerika ne yapacak? Irak’ı işgal edecek, Arap ülkelerinin gözünü korkutacak, Afganistan’a girecek. Afganistan’ın Sovyet işgalinden kurtulmasına sebep olan büyük kahraman Ahmet Şah Mesut’u olaydan önce öldürmediler mi? Şah Mesut ölmeden rahatça Afganistan’a giremezlerdi.
Amerika Usame bin Ladin’in nerede yaşadığını çok iyi bilirdi. Bu ikiz kuleler olayında olayı yapanları unutturup Usame bin Ladin’i suçladılar ve ele geçirdiler.
Büyük İsrail imparatorluğunun kurulması için birçok ülkenin yanı sıra birçok terör örgütü bazıları merkezde bazıları dağlarda faaliyettedirler. Artık Orta Doğu’da İsrail’e kafa tutacak hiçbir ülke yok. Suriye’yi parçaladılar, Mısır’da darbe yaptırıp Sisi gibi bir kuklayı emirlerine aldılar.
Büyük İsrail imparatorluğunun kurulması için iki engel var: Türkiye ve İran. İran’ı şöyle böyle zor da olsa becerirler. En büyük engel Türkiye’dir. Türkiye’yi hain bir darbe ile ele geçirmek istediler. Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın cesareti ve Türk milletinin kahramanlığı darbecilere iyi bir ders vermiş oldu.
Son çareleri sayın cumhurbaşkanı Erdoğan’ın itibarsızlaşması. Amerika’nın binlerce tır silahı terör örgülerine vermesinden bellidir. O silahlar mahzenlerde bekletiliyorlar ta ki Erdoğan iktidardan düşene kadar.
Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek için ülkemizde faaliyetlerde bulunan siyasi parti ittifak halindedirler. Bellidir bu siyasi partiler kimler için çalışıyorlar. Tek gayeleri Erdoğan’ın yok olması. Ülke nereye giderse gitsin.
Bu tehlikeleri hisseden sayın Devlet Bahçeli hükümetimize destek veriyor. Şu an Devlet Bahçeli ekibiyle Türkiye’nin selameti için elinden gelen her şeyi yapıyor.
Allah İslam alemini ve ülkemizi hainlerin şerrinden korusun.
İşte ikiz kuleleri vurup Amerika’nın gücünü perde arkasından kendisi için kullananlar halen gölge.

Ey İslam alemi uyanın artık
Yer ile yeksan mı olmak istersin
Tehlikeli gidiş sizler içindir
Korkudan kısılmış çıkmıyor sesin

Unuttunuz bedrin aslanlarını
Unuttunuz hendek destanlarını
Unuttunuz Sevr mağarasını
Sen Ebu Süfyan’ın soyundan mısın

Amerika’nın kucağına girdiniz
İsrail’le anlaşmaya vardınız
Haçlıların seviyesine erdiniz
Selim usta der ki yazıklar olsun
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR