Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DIŞ DÜŞMANLARIMIZ

DIŞ DÜŞMANLARIMIZ
02.10.2020 / 11:07
Geçmişte islam düşmanları kaba kuvvet kullanarak sinsi düşüncelerle islam dinini ortadan kaldırmak ve yok etmek için çok uğraştılar.ve başardılar.
İç ve dış düşmanlarımız adeta iş birliği yaparcasına açıkça islam dinine saldırmaya başladılar.dini kitapları okumak ve okutmayı uasakladılar.
İslam alimlerini devre dışı bırakarak din konusunda bilgileri az olanları görevlendirdiler.daha sonra islam düşmanları din alimleri için bunlar cahildirler bunlar gericidirler.bunlar yobazdırlar bunlar çağ dışıdırler.diyerek gençlerimizi gençlerimizi islam dininden soğutmaya başladılar.ve islam dininin yasakladığı şeyleri gençlere benimsetmeye çalıştılar.ve kısmen başardılar.
Bu dış düşmanlar ve vatan hainleri ile en güzel mücadeleyi ikinci abdulhamit han yapmıştı bu nedenle cennet mekan abdulhamit hana kızıl sultan dediler.abdulhamit han yurt dışından ılımlı pröfesörlerı istanbula getirtti.
Vatanına dinine törelerine bağlı bir çok ilim adamı yetiştirdiler.fakat çanakkalede balkanlarda filistinde rus cepherinde sinsice hazırlanmış İngiliz oyunu ile abdulhamit hanın subaylar ve kara ordusu yok edildi.binlerce askerimizi şehit ettiler.
Osmanliyi arkadan vurdular.ve hiçte rahat yüzü görmediler.işte orta doğunun halı ortadadır.seyit abdul hakim hazretlerı şöyle buyurdu islamın en büyük düşmanı ingilizlerdır.islamiyeti bir çınara benzetirsek başka düşmanlar o çınarı kesmeye çalışırlar.ne yazıkki bu çınarı budadılar.
Osmanli gittide ne oldu yillarca çırpınarak filistinde bir parça toprak istiyen kim idi yahudşler.alabildilermi hayir.osmanlı gittikten sonra Yahudiler emellerine kavuştular.
Avruplı sırtlanlarda emellerine kavuştular.
Osmanlı gittide ne oldu Osmanliyi arkadan vuran araplar şimdi amerikanın uşağı oldular.şimdi ise terör devleti israille anlaşma yaptılar.arap halkına sözüm yok.krallarının soyundan sopundan şüpheleniyorum.bunların yaptığını yaptığını ebu cahil bile yapmamamış.
Ah Osmanlım ah 600 yil islamın bayraktarlığını yaptın üç kıtada demi devran sürdün.gittiğin her yere adalet götürdün.

Asri saadetten beri demım var devranım var
Üç kıtada hüküm sürmüş şanli bir ecdadım var
İslama ümütvar olmuş düşmana ise korku
Dalgalanan al bayrakta benim asil kanım var

Şuhedadır nesli cedit şanına şan ekliyor
Mescidi aksa boynunu eğmiş bizi bekliyor
Kan ağlar muallak taşı siyonistin elinden
Tarih derki her bir yanda eyyubinin nami var

Dinle ey sari yaratık haddını bil sen kimsin
Sen kudusu siyoniste baş kent ilan edersın
Ey araplar bu konuda neden çıkmıyor sesin
Selim usta derki sizin kanınızdan şüphen var.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR