Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İLERİCİLİK VE İSLAMİYET

İLERİCİLİK VE İSLAMİYET
19.10.2020 / 11:17
İslam dininden islamın güzel ahlakından ve insan haklarından haberi olmayan bazı cahiller ve ahmaklardan işitiyoruz. Böyle ahlak yoksunu genç kız ve erkek gençlerle zevk ve vuhuş partıları düzen liyerek çılgınca oyun içki ve her türlü fuhuş ve çılgınlık içerisinde hayatlarını sürdüren ahlaksızlar kendilerini ilerici ve kültürlü ve ileri görüşlü zan edip ahlaksızlık ağına düştüklerinin farkında değildirler. Sevk ve eğlenceleri için gerekli harcanan parayı hak hukuk ve kanun tanımadan temin ederler. Bu hileleri ve taşkınlıkları ve azgınlıklarından dolayi kendileri ve bazi kendilerine benzeyen tipler kendilerini ilrici zan edip pisliğin çukuruna düştüklerinin farkında değildirler.
Böylesi kişiler ve çevreler gençlerimize nasıl örnek olduklarının farkındayız herhalde. Böyle yapmakla kendilerini ecnebi gayri Müslümlere benzetiyorlar. Ve bununla da övünüyorlar. Dinie bağli topluma ve vatanına faydalı olanlara gerici ve çağ dişi olarak görürler.ve yobaz derler. Çünkü yobazlığın kendileri olduklarının farkında değildirler.
ASLINDA ecnebi gayri Müslümler yaşadıkları dine bağlıdırlar. Kiliselerine ve bağı oldukları ibadet hanelerine giderek kendi halleriyle ibadetlerini bildikleri gibi yaparlar. Bizdeki kendilerini ilerici sananlar ne ibadet tanırlar nede camini yolunu bilirler.
İŞTE bu acı gerçekler ne yazık ki ülkemizde kendilerini ileri görüşlü zan edip ter temiz insanları alt tabaka olarak görüyorlar. Bir zamanlar televizyon kanallarında kendilerini ilerici sananlar dinine ve ibadetine sadık olan ter temiz insanlara gerici ve yobaz diyerek televizyon kanallarında göbeğini kaşıyan ve makarna yiyenler diyen asıl yobazlar temel gıdamız olan unlu mamüllerı bile aşağılamış oluyorlar kendileri ne derece insan oldukları hal ve hareketlerinden ve konuşmalarından belli oluyorlar. Ter temiz genlerimizi bu gibi ahlaksızlara kaptırmamaya özen gösterelim. Çünkü gençlerimiz ülkemizin gelecekleridirler.
ALLAH ülkemizi milletimizi her türlü kötülüklerden ve kötü insanlardan korusun
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR