Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞAŞKINLAR BİRLİĞİ

ŞAŞKINLAR BİRLİĞİ
04.12.2020 / 11:07
Her ülke vatandaşına mekandır. Vatandaşın hayırlısı bağlı bulunduğu ülkenin kalkınmasını ve her türlü düşmandan korumasını ülkesinin selameti için çalışması gerekir.
En büyük çalışma sistemini siyasetle yaparlar cumhuriyet tarihinden bu güne kadar hangi siyasi parti Ülkesinin yararına neler yapmıştır.
TÜRKİYE yıllarca tek dönemini geçirdi tarih 1950-de çok partili döneme geçti. 1950-ye kadar tarafından ülkemizin yararına en ufak bir yatırım ve eserleri yoktur ve her hangi bir şey yapılmamıştır.
Adnan menderes demokrat partisini kurduktan sora yeter söz milletindir diyerek yapılan genel seçimlerde büyük çoğunlukla iktidar olur. Ülkemiz O dönemde adeta şahlanmış ve büyümeye devam etmiştir. Yollar fabrikalar biri birini takip etmiştir .
Türkçeye çevirdikleri ezanı aslına çevirmiştir ve bu şekilde 18- yıllık esaret son bulmuştur.
KUR AN okumak ve okutmak yasak idi menderes bu yasakları kaldırmıştır. KUR AN kursları dini hizmetlerine devam etmiştir ve milleti ağır vergi belasından kurtarmıştır.
Bunu hazm edemeyen caniler darbe yaparak O değerli insanı iki bakan arkadaşı ile idam ettiler.
Ülkemiz için kimlerin neler yapmıştır. Süleyman demir el başbakan olunca Keban barajı ve bir çok sulama tesisleri ve bir çok fabrika ve birinci boğaz köprüsünü yaptı demir eli durdurmak için muhtıralar ve darbeler yaparak ülkemiz yıllarca hizmet görmemiştir.
Rahmetlik Turgut öz-al Atatürk barajını bölünmüş yollar ve FATİH sultan Mehmet köprüsünü yaptı
Sayın cumhur başkanımız er doğanın ülkemiz için yapmış oldukları hizmetler ve eserleri ve savunma sanayi ile süper ülkesi haline getirmiştir. Sayin cumhur başkanımızı durdurmak için ve etkisiz hale getirmek için caniler defalarca darbe girişiminde bulundular fakat onu seven halkımızın sayesinde başarılı olamadılar.
Peki ya CHP inöni dönemi dahil ülke için ne yaptı hiç mi hiçbir şeyler yapmadılar.
Şimdi sıra şaşkınlara geldi CHP hiçbir zaman ülke için her hangi bir proje üretmediği gibi ülkenin yararına çalışanlara engel olmaya çalışmıştır.
Şimdi bile dostlarıyla iş birliği yapıp iktidar olacakmış peki dostları kimlermiş
HDP saadet partısı . iyi dediklerı partı . gelecek partı. Bir zamanlar AKpartı iken başbakanlık yapmıştı. Birde deva varmış kimlere deva olacakmış malum gelecek kim için gelecek diyor Oda malum . devanın lideri de AK partı zamanında bakanlık yapmıştı .
AK partıda iken zirvenin zirvesine çıkarılan Abdullah gül ve Bülent Arınç ise bu şaşkınlara uzaktan da olsa bunlara el sallayıp bizde sizlerle beraberiz diyorlar. Bunların bir tek gayeler ı var oda sayın er doğanı etkisiz hale getirmek ülke ne olursa olsun . bunların yaptıklarına da ihanet derler..

Kiminin geçmişi bozuk kiminin elde silah
Türkiyeyi bölmek için çırpınırlar beraber
Kimi der geleceğim var kimi der ben devayım
Şaşırmışlar yollarını olacaklar derbeder

Millet sizi iyi tanır çırpınmayın boşuna
Millet sahip ülkesinin toprağına taşına
Gün gelecek gidilecek yine sandık başına
İyi değil kötülükle bir oldunuz beraber

Selim derki ey şaşkınlar uçurumdur yolunuz
Niyetiniz bozuk sizin kötüdür ahvaliniz
Bu millet sizi af etmez bunu iyi biliniz
Derbeder olacaksınız hepiniz birer birer.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR