Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TÜRK ORDUSU

TÜRK ORDUSU
05.12.2020 / 09:10
TÜRK ordusu terbiyesini disiplinini adaletini ve vatanına bağlılığını ecdadından almış sadakati la cesaretiyle dünyaya örnek olmuş şanlı bir ordudur.
Ne yazık ki şanlı ordumuzun içine sızmış olan rütbe olarak zirveye çıktıktan sonra emrinde olduğu mevkileri hiçe sayıp darbeler yapmışlardır. Bu nedenle her darbe sonucu ülkemizin kalkınma hızını kesmiş olup ekonomimizi zora sokmuşlardır.
Bundan birkaç yıl öncesine kadar kendi topraklarımızda teröristlerin köyleri basıp toplu katliamlar yapmışlardı ayrıca yol kesip vatandaşlarımızın kamyonlarını tırlarını yakıyorlardı .bu durum saatler sürerdi karakollarımızı basıp bir çok askerlerimizi şehit ettikten sonra karakol yakınlarında piknik yaptıktan sonra çekip giderlerdi.
Peki jetlerimiz helikopterlerimiz yok muydu tabi ki vardı ne yazık ki ordumuza sızmış hainler bile bile müdahale etmezlerdi. Daha sonra darbe girişiminde bulunup millet meclisimizi polis merkezlerimizi ve sokaklara çıkan vatandaşlarımızı kendi jetlerimizle ve tanklarımızla 251-insanımızı şehit ettiler 200-civarında insanimizi yaraladılar.
Sayın cumhur başkanımızın cesareti ve milletimizin gayretleriyle darbeciler teslim alınıp etkisiz hale getirildi. Ve ordumuzun içindeki hainler temizlenip ordumuz aslına dönmüştür.
Türkiye deki terör faaliyetlerini bazı siyasetçilerin gözleri kör kulakları sağırmış gibi sesleri çıkmıyordu artık ordumuzun komutası vatan perver komutanlarımızın eline geçmiştir. İç işleri ve savunma bakanımızın üstün çabalarıyla her türlü terör örgütlerinin gerek yurt içi ve gerek yurt dışındaki terör faaliyetlerini sonlandırmışlardır.
Savunma sanayimizin ordumuzun emrine vermiş olduğu ihalar ve sihalar teröristlere dünyayı dar etmiştir ve bazı siyasetçiler sihalar piknik yapan köylüleri bonbaliyor yalanlarıyla utanmadan ortalığı karıştırmaya çalıştılar. Bu siyasetçiler kılıç tar oğlu ve bazı millet vekilleri idiler.
Şimdi asıl meseleye gelelim. CHP yapmış olduğu iftiralardan sonra TÜRK ordusunun terör faaliyetlerini bitirmek üzereyken bu durumu kabullenmek istemeyen soysuz bir millet vekili TÜRK ordusunu kata sattılar diyerek ihanetini belirlemiş oldu. Bu millet vekili CHP mersin millet vekilidir. Yapmış olduğu ihaneti CHP. LİLER destek deste k olmuşlardır.
TÜRK ordusu dünyanın en güçlü ordusu ve süper ordusudur. Ordumuz sevenlerinden sevgi görmüş tür bazı kesimlerden iftira görmüştür. Bu konuda CHP . ile dost olan diğer siyasetçilerden de ses çıkmamıştır. Demişler ya davul dengi dengine çalar.

Ürüyen ürüsün dokunmaz sana
TÜRKÜN evladıdır TÜRKÜN ordusu
Satılacak kadar ucuz değilsin
TÜRKÜN evladıdır TÜRKÜN ORDUSU

Terör ile dostluk kuran hainler
Satılan sizsiniz sizi kim dinler
ASLAN gölgesinde yatan çakallar
TÜRKÜN evladıdır TÜRKÜN Ordusu

Selim der Mehmetçik benim canımdır
Benim damarımdan akan kanımdır
Ülkesinin şöhretidir şanıdır
TÜRKÜN evladıdır TÜRKÜN ordusu.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR