Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAYAL PERESTLER

HAYAL PERESTLER
08.12.2020 / 11:01
Evet her hangi bir işi yapmak için elbet teki önce O işin hayalını kurmak gerekir.
Dünyevi hayaller çok çeşitlidir. Saymakla bitmez
Birde uhrevi hayal vardır. Bunu da ebedi saadeti için çalışanlar yapar. Böylesi hayal kuranlar insanlık aleminin har oluşundan beri vardır.
Ayrıca siyasetçilerde hayal kurarlar. Siyası hayal kuranların bazıları hatanın selameti milletin huzuru ve refahı ve yapacakları eserlerin hayalını kurarlar.
Bazı siyasetçilerin nasıl hayal kurduklarını yazmak istiyorum
Önce en yaşlı partiden söz edelim en yaşlı parti herkesçe bilinen CHP . 1950-yılına kadar milletin neler çektiğini O dönemi yaşayanlar bilir.
MHP her zaman olduğu gibi muhafazakar partiler le vatanın selameti için çalışmıştır
Birde iyi dedikleri parti vardır bu parti kurulmadan önce emri vaki ile MHP-Yİ ele geçirmek istediler. Ancak başarılı olamadılar. Tekrar emri vaki ile MHP-bölmeye çalıştılar ne yazık ki onu başardılar.
Birde saadet partisi vardır. Saadet partisi defalarca darbelerle ve engellemeye çalıştıkları rahmetlik Erbakan hocanın kurmuş olduğu partidir. Şimdi kimin elindedir malum
Gelelim gelecek parti ya bu partinin lideri Ahmet davut oğlu Sayın cumhur başkanımız Erdoğan tarafından hiç kimsenin tanımadığı bir dönemde onu dış işleri bakanı yaptı daha sonra başbakan yaptı davut oğlu AK parti dan ayrıldıktan sonra emri vaki ile gelecek partiyi kurdu ve kimi getirmek istediği malum.
Sıra geldi deva partisine partinin lideri ali babacan . baba cani da hiç kimse tanımazken Sayın cumhur başkanımız Erdoğan onuda bakan yapmıştı. Ali babacanda emri vaki ile AK-parti dan ayrılıp deva dedikleri partiyi kurdu babacanında kimlere deva olmak istediği malum.
Bunların haricinden vatan bayrak ve islam düşmanı olan parti da malum.
MHP nin haricinde ismi geçen partilerin tamamının vatan için her hangi bir projeleri yoktur bir tek gayeleri vardır memleket ne olursa olsun iş birliği yaparak sayın cumhur başkanımızı etkisiz hale getirip iktidar olmaya çalışıyorlar. ALLAH bunlara fırsat verme sın. Bunların hile bazlıklarını his eden sayın DEVLET BAHÇELİ ekibi ile beraber AK-parti ile canla başla çalışıyorlar. ALLAH DEVLET BAHÇELİDEN RAZI OLSUN.

Türk milleti sizden hesap soracak
Şanli ordumuza dil uzatmayın
Çocuklarımızın ilim erleri
ÖĞRETMENLEREDE dil uzatmayın

Pusulanız şaşmış yolunuz sisli
Niyetiniz bozuk kalbiniz paslı
Vatana düşmandır düşmanın dostu
Selim der esnafa dil uzatmayın.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR