Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KADIN HAKLARI

KADIN HAKLARI
16.12.2020 / 10:53
Sekiz mart dünya günleri için yazmış olduğum yazılarım var. Şimdi ise kadınlara yapılan vahşetten dolayı yine iş başa düştü.
2029- yılının sonuna doğru cumhuriyet halk partisinin il ve ilçe teşkilatlarında cinsel tacize uğrayan iffetli kadınlar artık suskunluklarını bir kenara bırakıp seslerini çıkarmaya başladılar.
Görüntülerle İspatlanan cinsel taciz saldırıları görmezden gelen kılıç tar oğlu ve diğer partililer bu konuda seslerini çıkarmamışlardır. Boş ve yalan şeylere borazanlık yapıyorlar.
Belli ki kadınların uğradığı cinsel tacizleri cumhuriyet halk partililer yapılan tacizleri hafif görüyorlar. Aslında yapılan tacizler yapanın yüz karasıdır ve insanlık dışı bir harekattır. Bunu insanım diyen bilir.
Başkalarının namusuna hangi gözle bakıyorsa kendi namusu da aynıdır. Bir zamanlar bazı malum siyasetçiler genç nesillere sakın evlenip te hayatinizi bir kadına bağlamayın ve hayatınızı yaşayın derlerdi demek ki onların hayat anlayışı budur.
Kadınlara cinsel tacizde bulunanlar kendi namusları için ne diyorlar. Sakın biz namusluyuz demesinler yapılan bu harekat namussuzluğun ta kendisidir.
EY YÜRKİYE büyük millet meclisi kimleri bağrına basmış besliyorsun bir cumhuriyet halk partisinin bir kadın millet vekili millet meclisinde yapmış olduğu konuşmada kadınlara yapılan cinsel taciz için Normal olan bir şey ne var bunda sanki demiştir.
Şimdi ben soruyorum bu kadın millet vekiline ayni tacizler sana yapılsa sanırım buna da normal dır olabilir diyeceksiniz.
Bu kadın millet vekili millet meclisinde yapmış olduğu konuşmayla millet meclisinin manevi havasını kirletmiş tir
Ey cumhuriyet halk partisinin kadın millet vekili aralıklı olan partinizin şehvet kapısını sonuna kadar açtınız bunu hiç unut mayın O kapının arkasında sız de varsınız.
ASİL TÜRK milleti bazi şeyleri af eder ama sizi hiç af etmez. Yaptıklarınızla ve konuştuklarınızla baş başa kalın..

Kadına her türlü kötülük yapan
İnsanlıktan nasibini almamış
Zor kullanmış savunmasız kadına
Merhametten nasibini almamış

Namus bilmez namussuza yakışır
Kendi namusuna ayni bakışır
Yapığınız partinize yakışır
Doğru siyasetten nasip almamış

SELİM usta yazar ahvalinizi
Kadınlara taciz hayalinizi
Normal diyen kadın vekilinizi
Sizden ahlak denen bir şey kalmamış.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR