Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EY TÜRK GENÇLİĞİ

EY TÜRK GENÇLİĞİ
21.01.2021 / 11:08
Nasıl ki bir babadan evlatlarına miras kalıyor şanlı vatanımız için şehit olan dedeleriniz sizlere bu cennet vatanı miras olarak bırakmıştır. Çanakkale de 250.000-üniversiteli gençlerimiz ve askerlerimiz şehit düştüler ve çok zor şartlarla yamalı elbise parçalanmış ayakkabılar iple ayaklarına bağlayarak yeter sız nafakayla şanlı vatanımızı yedi düvelden kurtardılar.
EY şehit oğlu şehitlerin torunları herhalde bu şanlı zaferde yeteri kadar bilginiz vardır şu an bolluk içinde yaşıyorsunuz giydiğiniz ayakkabı ve elbiselerinizi modaya uygun olarak kullanıyorsunuz ah yok olası moda ah. Sizlere miras kalan vatan için ne yapmanız gerek. O zaman yedi düvelle savaşıyorduk şimdi yetmiş yedi düvelin saldırısıyla karşı karşıya olduğumuzun farkında mısınız Amerika’sı Avrupa’sı ve bunların kurdukları terör örgütleri ayrıca içimizde TÜRK düşmanı teröristlerle iş birliği halinde olan sözde siyasetçiler buna rağmen neler his ediyorsunuz ne yapmanız gerek şuan silahlı savaşın içinde değiliz siyasi savaşla bizi yok etmeye çalışıyorlar yerli hainler dahil.
Sevgili gençler ve değerli milletimiz ben şuan ki durumu vahim görüyorum 15 Temmuz darbe girişimindeki hainler ve bu günkü darbe heveslileri Sayın Cumhurbaşkanımızın ve AK partinin yok olması için milliyetçi hareket partisi genel başkanı sayın devlet bahçeli ve ekibi ayrıca büyük birlik partisi genel başkanı Sayın Mustafa Destici ekibiyle Sayın Cumhurbaşkanımızı ve AK Parti ya vatanın selameti için destekliyorlar. ALLAH hepsinden razı olsun..

TÜRK gençliği ecdadını hatırla
Vatan sana sen vatana muhtaçsın
Bana ne deyip te muhannet olma
Vatan sana sen vatana muhtaçsın

Vazifendir vatana yurduna
Doğru yoldan şaşma bakma ardına
Birde dalgalanan al bayrağına
Bayrak sana sen bayrağa muhtaçsın

SELİM usta çilelidir ezelden
Ana vatan hizmet bekler sizlerden
Yaş akmasın gülümseyen gözlerden
Gülümseyen gözler sana muhtaçtır
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR