Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VAZİFE KUTSALDIR ADAM OLAN ADAM İÇİN

VAZİFE KUTSALDIR ADAM OLAN ADAM İÇİN
26.01.2021 / 11:11
Şu an sıyası vazifeler dışındakiler beni ilgilendirmiyor.
Sitemim ak Parti millet vekillerinedir geçen yerel seçimlerde dünyanın hiçbir ülkesinin on yedi yılda yapamadığı ve akla durgunluk veren işleri yapan SAYİN cumhur başkanımız ve ak Parti ne derece milletine hizmet ettiği ayan ve aşikardır sayın CUMHUR BAŞKANIMIZIN İstanbul belediye başkanlığı dönemi onun aynasıdır buna şu anki muhalif meclisteki siyası Partilerin hayal bile edemezken geçmişleri karanlık şu an bile ülkemizin düşmanları ile iş birliği yapanlar İstanbul ankara Antalya adana gibi bir çok il ve ilçelerin belediye başkanlığını kazanmalara benim için vahimdir millet vekilleri için ne derece önem taşıyor onu bilmem.
EY millet vekilleri bana göre sizler seçildiğiniz illerde sizleri seçenler gibi giyinip onlarla sık sık görüşmeler yaparak dertlerini dinleseniz kötümü olur sizleri seçen değerli insanlar dertlerinin çarelerini sizlerden beklemiyorlar onlar her türlü başlarının çarelerine bakarlar.
Ey millet vekilleri önümüzde 2023-te yapılacak genel seçimlerde AK partiyi oy kaybına uğratmak için birleşen şer cephelerinin çalışmalarını görüyorsunuz buna rağmen sizler ne yapmak istiyorsunuz ben acizane fikrimi söylüyorum yeni oy kullanma hakkına sahip olan gençlerin AK Parti dan önceki yani eski TÜRKÜYEDEN bilgileri olmayan gençlerle sık sık görümeler yapmanız gerekmez mi.
EY vekiller SAYİN ERDOĞAN defalarca kimseye tepeden bakmayınız demişti bunu unuttunuz mu eğer ki unutmuşsanız sizlere yazıklar olsun. Ne yazık ki millet vekili olanlar vekil olmadan önce millete tepeden bakan tiplerdirler kimileri vali kimileri kaymakam kimileri profesör kimileri avukat .
EY vekiller nefsinizi öldürüp köyleri dolaşıp onlarla istişare etmeseniz yeni oy kullanma hakkına sahip olan gençlerle sık sık görüşmezseniz görevinizi hakkıyla yapmamış durumdasınız .

Vekillik yan gelip yatmak değildir
Halkın huzuruna çıkmanız gerek
Aldığınız maaş hoş gelir size
Verdiğiniz sözü tutmanız gerek

Her devranın bir sonu var unutma
Her sonun bir divani var unutma
Her divanın hesabı var unutma
Her türlü hesabı vermeniz gerek

Bir garip şairim selimdir adım
Ölçüsüz değilim bilirim hadım
Sizin ölçününüzü öğrendim bildim
Artık ölçünüzü bilmeniz gerek
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR