Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

PUSULASIZ KORSAN

PUSULASIZ KORSAN
29.01.2021 / 11:08
Kim bu pusulasız korsan Kılıçtaroğlu korsanlar genelde denizleri kullanırlar bu korsan ise TÜRKİYE büyük millet meclisinde.
Bu şahıs millet meclisine nasıl girdi kimse onu tanımazken Deniz Baykal onun millet meclisine girmesine sebep oldu. Deniz Baykal iyi niyetli birisi olarak beraber çalışmaları için onu milletvekili yaptı. Deniz bey onu başına bela olacağını hiçte aklına gelmemişti. Güdümlü korsan bir kaset oyunuyla ona insanlık yapan Deniz Baykal’ı zor durumda bıraktı. Deniz Baykal haysiyetini ve şerefini düşünerek Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanlığından istifa etmiş oldu.
İstifadan sonra Kılıçtaroğlu ben CHP’ye genel başkan adayı olmayacağım demişti söylemiş olduğu sözü ancak bir gün tutabildi. Ertesi gün ben CHP Genel başkanlığına adaylığını açıkladı ve sonunda genel başkan oldu.
Siyaset doğruluk ve dürüstlük kavramına bağlı olduğunu Kılıçtaroğlu bilmiyor muydu yoksa boş ver mi dedi Kılıçtaroğlu muhalefetin inceliğini bilmiyor muydu muhalefetin görevi mevcut hükümetin yapmış olduğu eserler ve icraatlar da bir yanlışlık gördüğü zaman hükümeti ikaz eder diğer zamanlarda ise hükümete yardım ve desteklerini esirgemez.
Kılıçtaroğlu’nun bir milletvekili bu hükümetin yapmış olduğu en güzel işlerine biz iyi değil kötüleriz Kılıçtaroğlu defalarca sayın Cumhurbaşkanımıza sözlü ve küfürlü hakarette bulundu tabi ki onun yapmış olduğu hakaret onun kişiliğinin nişanıdır. Ve nasıl bir korsan olduğunu göstermiştir. Ve kendisine uygun militanları vardır Kılıçtaroğlu öğretmenlerimize ve esnaflara da hakarette bulundu
Ayrıca valilerimize kaymakamlarımıza ve şanlı askerlerimize utanmadan militan demiştir bende diyorum ki sen TÜRK düşmanlarıyla iş birliği yapan en büyük militansın. Sağında ve solunda iki tane ZIRTE boz var biri Engin Altan diğeri BERHAN Şimşek utanmadan valilerimize kaymakamlarımıza ve şanlı TÜRK askerine militan dediler.
Korsan ve yanındaki arkadaşları pusulalarını şaşırmış her bir buz dağına çarpa bilirler.
EY Kılıçtaroğlu ve ağzı bozuk militanları 100. YAŞINDA ZELİHA NİNE ŞANLI ASKER YAVRULARINA 115 TANE çorap örmüş ve göndermiştir sizlerin ZELİHA nineden ders almanız gerek ne yazık ki sizler böyle bir duyguya sahip değilsiniz… gel de şiir yazma.

Benim valim değil sen militansın
Bütün TÜRK milleti buna şahittir
İsmi engin al tan tam bir militan
Bütün TÜRK milleti buna şahittir

Öteki militan Berhan Şimşek’tir
Hem geveze hem çenesi gevşektir
Secereniz hem vahşi hem vahşettir.
Bütün TÜRK milleti buna şahittir

Sizin korsanınız sizden de beter
Hem yalancı hem de çok atar tutar
SELİM usta deki bu kadar yeter
Siyaset alemi buna şahittir
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR