Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BİR DEVLETİN MÜJDESİ

BİR DEVLETİN MÜJDESİ
04.02.2021 / 11:05
Osman gazi bir gün şeyh EDEBLİNİN tekkesine misafir olmuş geç vakite kadar hocasıyla sohbetten sonra yatması için Osman gazi ye bir odada uyuması için göstermiştir Osman bey odanın duvarında kur anı kerimin asılı olduğunu görür kur ana olan saygısından ve büyüklerinden almış olduğu terbiyeden dolayı ayaklarını uzatıp uyumamış Kur ana karşı diz çöküp el bağlayıp bazen ayağa kalkarak elleri bağlı sabaha kadar bu şekilde saygıda bulunmuştur.
Tekke sahipleri sabah namazı için kalktıklarında Osman beyi ayni şekilde görünce OSMAN BEYİN beyin İSLAM aleminin parlayan yıldızı olacağına inanırlar.
OSMAN bey kulağına şöyle bir sedanın geldiğini his eder EY OSMAN senin KUR ANA göstermiş olduğun saygı için bende senin ve gelecekte ki soyunun dünyada sevilen yüce bir millet olarak Kıyamete kadar devam Edecek. Ve yüce bir devlet olarak anılacaktır.
OSMAN bey duyduklarını hocası şeyh EDEBALIYA anlatır şeyh EDEBALI OSMAN beyi dinledikten sonra tebessüm dolu bir yüz ve tatlı sözlerle şöyle dedi ey oğul müjde ALLAH sana oğullarına ve bütün soyuna padişahlık nasip edecek. Bir çok dünya ülkeleri devletini koruması altına girecek.
ÜÇ kıtaya 600- yıl hükmeden OSMANLI gittiği her yere adalet ve güzellik götürmüştür ne yazık ki son dönemlerde dış ülkelerin desteği ve kışkırtmalarıyla darbe girişimleriyle koca cihan devletini zor duruma düşürmüşlerdir ne yazık ki aynı zihniyet halen devam ediyor yakın tarihlerde TÜRKİYE ne zaman kalkınmaya ve güçlenmeye başlasa vatan ve millet düşmanları ile iş birliği yaparak ülkenin kalkınmasını engellemeye çalışıyorlar..

Asri saadetten beri demim var devranım var
ÜÇ kıtada hüküm sürmüş şanlı bir ecdadım var
İSLAMA ümit var olmuş düşmana ise korku
Dalgalanan al bayrakta benim asil kanım var

ŞUHEDADIR nesli cedit şanına şan ekliyor
Mescidi aksa boynunu bükmüş bizi bekliyor
Kan ağlar muallak taşı Siyonist’in elinden
Tarih derki her bir yerde EYUBİNİN namı var

Ey Müslümanım diyenler bu konuda ne dersin
Birer birer İsrail le anlaşmaya gidersin
ASİL olan ecdadına ihanet ediyorsun
SELİM usta derki size kanınızdan şüphem var..
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR