Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TÜRK’ÜN EVLADI

TÜRK’ÜN EVLADI
09.02.2021 / 11:11
1071’den 1299 ve bugüne kadar asil bir milletin şanlı hikayesi mekan ve yurt güzel TÜRKİYE 1915 tarihine kadar üç kıtaya hakim olan aziz bir millet İSLAM alemine ümit var düşmana korku salan asil bir millet Selçuklulardan Osmanlılardan bu güne kadar TÜRK milletinin varlığına tahammül edemeyen TÜRK ve İSLAM düşmanları ve bu düşmanlarla yapmış olduğumuz bir çok savaşta düşmanı bozguna uğratan kahraman bir millet
Selçuklular ve Osmanlılar babadan oğula varan saltanatla ALLAH sevgisi vatan sevgisi ve millet sevgisi bin yıl civarında kurtuluş savaşına kadar süren bir medeniyetten TÜRKİYE varan ecdat yadigarı ve torunlarına miras cennet vatan.
Kurtuluş savaşında vuku bulan karanlık bir tarih ve Anadolu insanının birçok sıkıntıya rağmen yedi düvel düşmanı hezimete uğratan kahraman bir millet
1950- yılına kadar bir çok yokluk ve çileye göğüs germiş cefakar bir millet. Ülkemizi yedi düvelden kurtardık ancak dış düşmanlarımızın parçalamak için birçok terör örgütü kurup her türlü silah ve para yardımı yapıyorlar. Ülkemizde yapılan birçok darbelerden sonra ekonomik olarak zor durumda kalmıştır. Amerikalı yetkililer darbecilere bizim çocuklar bu işi yine becerdiler demiş idiler.
Birkaç gün önce KABENİN resmini yere seren cinsi bozuklar TÜRKÜN evladı olamazlar onlar Konstantin evladıdırlar. Bazı Konstantin çocukları duvarlara bu zülüm 1453- başlamıştır diye yazmışlardı bu ne demek tır yani Fatihin İstanbul’u fethetme si zulüm imiş.
Gezi olaylarında TÜRK Bayrağını yakanlar TÜRKÜN evlatları değil onlar Konstantin evlatlarıdırlar. Ne yazık ki kemal kılıç tar oğlu ve bir çok millet Vekilleri gezicileri ve boğaz içi olaylarında polislerimizin araçlarını tekmeleyen terör örgütlerini destekliyorlar ve kılıç tar oğlu ve bazı millet vekilleri layık oldukları yerlerini belirlemişlerdir.
Gezi olayları ülkemize 180 –milyar dolara mal olmuştu maksatları belli TÜRKİYE batarsa batsın bunlar TÜRKİYENİN evlatları değil vatana düşmandırlar..

Ecdadından örnek aldığı gibi
Vatana sahiptir türkün evladı
Hainlerin görmek istemediği
BAYRAĞINA sahip TÜRKÜN evladı

Vatan anamızdır biz ona evlat
Dededen olmuştur bize emanet
Evlat vatanına etmez ihanet
Her an serden geçer TÜRKÜN evladı

Darbeciye sinesini germişti
Alçak hainleri teslim almıştı
Vatanımı teslim etmem demişti
SELİM derki var ol TÜRKÜN evladı..
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR