Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GARA VE MAĞARA

GARA VE MAĞARA
23.02.2021 / 12:22
Gara ve mağaradan söz etmeden önce sayın cumhur başkanımızın insanlara ne kadar önem verdiği bilinmektedir.
Fırat kalkanı zeytin dalı ve barış pınarı operasyonlarından Suriye de sivillerin zarar görmemeleri için birkaç günde bitecek olan operasyonu titizlikle uzun süreye varan zaman içerisinde tamamlanmıştır.
Avrupa ve diğer her hangi bir ülkede tedavi sıkıntısı yaşayan bir vatandaşımız için özel uçakla TÜRKİYE’YE getirilip tedavisi yapılmıştır.
Hiçbir ülke bu şekilde kendi vatandaşlarına ayni ilgiyi göstermemişlerdir sayın cumhur başkanımızın insanlara nasıl değer verdiğinin ispatıdır.
Her hangi bir ilimizin ilçe ve köy yollarının kar ve tipi nedeniyle gerek helikopter gerek paletli ambulanslarla hasta olan insanlarımızı alıp hastanelere ulaştırıp tedavi altına alınmıştır.
Şimdi gara ve mağaradan söz ediyoruz gara sınırlarımızın ötesinde terör örgütlerinin işkal ettikleri yer ve söz konusu mağara ise adeta plan projeli aralıklarla demir kapılarla muhafaza edilmiş bir terör mekanı betonla güçlendirilmiş bir mağara.
Terörist tarafından kaçırılan çeşitli görev mensupları 11- vatan evladının O mağarada tutuldukları nedeniyle askerlerimiz gara ya operasyon yapıp mağaraya giren askerlerimiz acı gerçekle karşılaşmışlar kaçırılan 11- vatan evladının enselerinden vurulmuş ve şehit edilmişler yıllardır evlatlarına kavuşmayı bekleyen ailelerin çektikleri acı yüce TÜRK milletinin acısıdır.
ŞEHİT olan gençlerimizi kirli emellerine alet eden bazı siyasetçi parti liderleri ve bazı partililer insanlığa yakışmayan yalanlarla ve iftiralarla terör örgütünü aklamaya çalıştılar. Sayın cumhur başkanımızı ve operasyonu yapan askerlerimizi sorumlu göstermeye çalışan terör işbirlikçileri sizin teröristlerle hiçbir farkınız yoktur. Bunu bütün asil TÜRK milleti bilmektedir. Ne demişler söyle arkadaşını diyeyim kim olduğunu.

Acı çeken bağrı yanık analar
TÜRK milleti çeker ayni acıyı
ŞEHİTLER vatanın nişanesidir
İnsan olan çeker aynı acıyı

Acı duymuyorsa bazı ruhsuzlar
Bazı siyasetçi ve duygusuzlar
Soysuzlar ile dost olan soysuzlar
Acımayan hiç çeker mi acıyı

Selim usta derki şehitler ölmez
Payidardır vatan asla bölünmez
Bölmek isteyenler gücünüz yetmez
Sizde çekersiniz aynı acıyı.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR